Podpůrná nosící skupina

Podpůrná nosící skupina slouží k předávání, výměně a sdílení zkušeností mezi maminkami nebo k opakovaným konzultacím. Společně hledáme řešení a odpovědi na vaše otázky a problémy. Skupina je určena pro maminky s dětmi, ale také těhotné maminky, které se o nošení dětí zajímají. Pokud se k nám bude chtít připojit i nosící tatínek, ta je to také možné.

Podpůrná skupina se koná v rámci pravidelného setkávání nosících maminek v Břeclavi:

Podpůrná nosící skupina je zdarma, nicméně se přispívá na činnost Rodinného centra Klubík 30 Kč.

Není v mých silách a časových možnostech účastnit se každého pravidlného setkávání nosících maminek, ale ráda se s vámi domluvím. Neváhejte mě tedy kontaktovat. Moji plánovanou účast na setkáních můžete sledovat níže, ale vždy platí, že v případě zájmu o řešení konkrétního problému mě raději kontaktujte, protože mohou nastat nečekané situace, které budou bránit účasti na setkání, tak abychom o sobě věděly. Na pravidelné setkávání nosících maminek chodí spousta zkušených maminek, které také rády pomohou s úvazem a nasazením či nastavením nosítka.

Více informací ohledně pravidlného setkávání nosících maminek, tedy nosících srazů, naleznete na webu a facebooku Klubíku nebo na facebooku Nosíme děti v Břeclavi.

Dění v rámci břeclavské a hodonínské nosící komunity můžete sledovat na facebooku:

Setkání v rámci podpůrné nosící skupiny

Na dotaz, můžete mě kontaktovat zde.