Úžasně vybarvený šátek Solnce Genesis Power je setkávaný v raspberry vazbě. Složení je bavlna 80 % a konopí 20 %. Gramáž je krásných 330 g/m². Testována velikost 7 s nošencem 13 měsíců a 9 kg.

Tento úžasňák je vyrobený nizozemskou firmou Solnce, byl určen pro vítěze soutěže #solncepower2016 a pár kousků bylo možno i zakoupit. Ke mně se dostal díky jedné moc milé mamince už krásně měkoučký, vyloženě do máslova zanošený.

Barevně okouzlující Solnce Genesis Power s oranžovou, červenou, fialovou a černou evokuje plápolající oheň. Barvy jsou krásně syté, dokonale k sobě ladí a představují oku lahodící souhru barev. Přechod mezi barvami je pozvolný a barvy plynule přechází jedna ve druhou. Rudá osnova jemně prostupuje vzorem a nenásilně jej uceluje.

Šátek se ke mně dostal již zanošený, ale i přesto je cítit jeho pevnost a nepoddajnost. Šátek je pocitově středně silný až silný. Má jemnou strukturu a vzor je mírně plastický, kdy černá lehce vystupuje z barevného podkladu. Je mírně diagonálně pružný a velice dobře se s ním pracuje. Je to taková pevná deka, která k nám dítko pevně připoutá, jednoduše dokonalé vězení pro batole. Velmi dobře se s ním vážou úvazy na břicho i na záda. Vzhledem ke gramáži je však potřeba si s úvazem trochu pohrát a šátek zkrotit. Pro svoji vysokou gramáž však není příliš vhodný na novorozence.

S šátkem jsme byly na téměř dvouhodinové procházce, kdy jsem měla malou uvázanou na břiše a procházka byla velmi příjemná i pro moje záda, která už většinu šátků na delší nošení na břiše nedávají. Většinou už nosím jen na zádech, proto je pro mě tento neuvěřitelně nosný šátek milým překvapením a nezlobila bych se, kdyby byl u nás delší dobu.

Složení s konopím je výborné do teplého počasí, avšak díky své gramáži nás krásně hřál i teď v zimě. Konopí není po zanošení většinou již potřeba pravidelně žehlit, tenhle šátek se vůbec nekrčí a po nošení jej stačí uhladit rukou a jen občas přežehlit.

Solnce Genesis Power je dokonale ohnivě vybarvený mazel a pracant pro těžší děti, který je uvězní jako ve vězení a pomůže nám lehce zdolat jejich váhu. Přináší nám pohodlí při nošení a je i skvělým módním doplňkem. Manžel většinu šátků nekomentuje, ale o tomhle prohlásil, že je pěkný, tak to je tedy co říct. Je to opravdu již na první pohled nezapomenutelný krasavec.


Zuzana Kumpošt

Pomáhám ženám zkrotit poporodní depresi, kterou jsem si sama prošla. Mou vášní a zálibou jsou alternativní metody, které působí na naši mysl a tělo. Během posledních let jsem se stala terapeutem bachových esencí, tkáňových solí a homeopatie a díky těmto metodám vám můžu pomoci zkrotit poporodní depresi a jiná trápení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts

Recenze

Solnce Genesis Orange Plum Pie

Barevně výrazný Solnce Genesis Orange Plum Pie dostál svého jména a jeho barvy jsou opravdu pomerančová se švestkovou, setkávaný je v nadýchané triweave vazbě. Složení je egyptská bavlna 42 %, len 20 %, kašmír 13 %, merino Read more…

Recenze

Elavia Orchidea

Růžový ručně tkaný úžasňák s českými kořeny. Složení v osnově je cottolin 70 % (bavlna 60 % a len 40 %) a macerovaná bavlna 30 %, v útku pak macerovaná bavlna 100 %. Gramáž je krásných 321 g/m². Testována velikost Read more…

Recenze

Yaro Braid Aqua Grad Black Wool

Tenhle modrý krasavec žákárové vazby sluší nejen chlapečkům a tatínkům. Složení je bavlna 60 % a vlna 40 %. Gramáž 260 g/m². Testována velikost 6 s nošencem 13 měsíců a 9 kg. Šátky od firmy YaroSlings, Read more…